Aktualności

Jak teraz funkcjonujemy?

W związku z zaistniałą sytuacją od poniedziałku 16 marca jako Pracownia obecni jesteśmy tylko w przestrzeni wirtualnej. I tutaj – na tyle, na ile to możliwe – przenosimy nasze spotkania z Wami
(np. psychoterapeutyczne/terapeutyczne/coachingowe)

Jednocześnie niezależnie od tego uruchamiamy bezpłatne doraźne konsultacje online, o charakterze wsparciowym – dla służb medycznych, osób zaangażowanych w pracę pomocową oraz wszystkich przeżywających szczególnie trudną sytuację życiową czy psychiczną w związku z pandemią. Prosimy wówczas o kontakt smsowy.

– Magdalena Dzięgielewska – terapeutka psychodramy, trenerka Familylab, tel. 605 677 963, od 18 marca do odwołania, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 do 13.00

– Dorota Mrozek – psycholożka, psychoterapeutka, terapeutka traumy SE, tel. 605 218 314, od 18 marca do odwołania, środa i czwartek (godziny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Kontakt synchroniczny (preferowany Skype, rozmowa telefoniczna).

– Monika Wirżajtys – psycholog, terapeuta traumy, tel. 509 401 889, od 18 marca do odwołania, poniedziałek – godz. 10.00-14.00
Kontakt synchroniczny (komunikator bezpośredni, rozmowa telefoniczna).

Niedzielna joga dla relaksu

Serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi – w najbliższą niedzielę, 17 listopada,  na godz. 17.30. Zajęcia trwają 1,5 h i kończą się relaksem.

Prowadząca – Iza Rzysko.
Koszt – 50zł.
Zapisy: izabelarzyskoyoga@gmail.com

Skontaktuj się ze sobą – ja i moje potrzeby, pragnienia, tęsknoty (warsztat rozwojowy dla kobiet)

Wszystkie kobiety pragnące ruszyć z miejsca w stronę siebie, z radością zapraszamy na warsztat rozwojowy o poszukiwaniu inspiracji i nawiązywaniu łagodnego kontaktu z samą sobą. Lekceważąc plany, zamiary, analizy, następstwa i lęki, proponujemy czule objąć los i skierować kroki w stronę uczuć, pragnień i tęsknot. Zacznijmy rok opiekując się sobą, a wtedy pozostając w zgodzie z życiem, będziemy w stanie bez wysiłku dać więcej innym  w pełniejszych i dojrzalszych relacjach. Warsztat prowadzony będzie z wykorzystaniem psychodramy i metody NVC – Porozumienia Bez Przemocy.

Termin – sobota, 2 marca 2019 r.

Miejsce – Pracownia ProArche.

Prowadzące – Aldona Kłobska i Magda Dzięgielewska.

Więcej w zakładce „Oferta”.

Joga w ProArche od kwietnia 2019 r.

Informujemy, że z powodu wyjazdu Izy do Indii, zawieszamy na razie nasze wtorkowe zajęcia jogi.
Startujemy ponownie od kwietnia, w wiosenno-letnim grafiku. Będziemy Was informować na bieżąco, ale już teraz serdecznie zapraszamy! Prowadząca – Izabela Rzysko (więcej www.izabelarzysko.pl).


Z przyjemnością zapraszamy na regularne zajęcia jogi w naszej Pracowni we wtorki o godz. 20.30. Zajęcia – w podejściu vinyasa krama – prowadzi Iza Rzysko (więcej www.izabelarzysko.pl).

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, i dla tych bardziej doświadczonych, i dla nowicjuszy. Całość to godzina ćwiczeń plus 10 minut relaksu. Odbywają się w kameralnej grupie (max do 10 osób), co pozwala na dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb uczestniczek/uczestników zajęć. Koszt jednego wejścia to 30 zł, miesięczny karnet na zajęcia – 100 zł.

Startujemy już powakacyjnie w najbliższy wtorek, 4 września, o 20.30.

Kontakt pod adresem proarche@proarche.pl

Spotkanie w kobiecym kręgu

Zbliża się koniec wakacji, zaczyna coś nowego…
Zapraszamy na spotkanie w Kręgu Kobiet do naszej Pracowni Proarche przy ul. Za Bramką 5a/1. Spotykamy się w Kręgu, by móc bezpiecznie dzielić się tym, co dla nas, kobiet, żywe i ważne, by się wzajemnie posłuchać, by – po prostu z sobą pobyć.
Rozpoczynamy już w środę 30 sierpnia o 19.30 – jeśli jesteś zainteresowana, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy,
nasz adres: proarche@proarche.pl
Do zobaczenia!